Послуги

 

 Адвокат надає всі види правової допомоги, але улюблені та пріоритетні види діяльності :

·            захист та представлення інтересів по кримінальним справам;

·            справи про адміністративні правопорушення;

·            справи по ДТП у всіх видах процесів;

·            захист прав споживачів, у т.ч. у сфері житлово-комунальних, страхових послуг;

·            спори з приводу деяких перспективних соціальних виплат та пенсій, зокрема збільшення у 1,5-2 рази розміру виплат пенсіонерам силових структур(міліції, кримінально-виконавчої системи, пенітенціарної системи, збройних сил, пожежників, СБУ);

·            справи по призову, мобілізації, проходженню військової служби, все по АТО; 

·            трудові спори, у т.ч стягнення моральної шкоди;

·            житлові спори;

·            сімейні спори;

·            господарські спори;

·            розробка документів правового характеру: посадових інструкцій, наказів, трудових, колективних договорів, редагування та розроблення статутів та інших документів у сфері підприємницької діяльності;

·            справи про визнання права власності;

·            спори щодо нерухомого майна;

·            розподіл спадкового майна;

·            спори з банками, кредитними установами;

·            виконання судових рішень у всіх видах процесів;

·            звернення та супровід справ у Європейському суді з прав людини.

·                Увага! Шановні пенсіонери всіх силових структур! Зараз отримуєте пенсії у значно меншому розмірі, ніж передбачено законодавством. У судовому порядку Вам може бути здійснено перерахунок пенсії з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення(надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для теперішніх силовиків, після чого щомісячний розмір пенсії підвищується орієнтовно у 1,5-2 рази, при цьому відшкодовується заборгованість як мінімум(!!!) за 6 місяців, які передують зверненню до суду.

 Вартість  оформлення документів та повний супроводу за одну інстанцію, куди включено безліч поїздок до суду у м. Дніпро складає 4000 гривень. Можливі індивідуальні скидки.

Орієнтовний період отримання Вами вказаних коштів у повному обсязі - 9-18 місяців. Акція діє до 01.01.2019 року.

·                      СИЛОВИКИ! Маєте право на пенсію з 45-річного віку, незалежно від підстав,  часу звільнення та останнього місця роботи, за наявності загального  трудового стажу 25 календарних років і більше, з яких не менше 12 календарних років і 6 місяців становить служба. Звертайтесь!

·                     Пенсіонери, які є громадянами України, мешкаючи на окупованих територіях та за кордоном! Відновлюю виплату пенсії разом з компенсацією за той період, коли виплату було призупинено!

·         «Чорнобильці»! Перерахунок Вашої пенсії має здійснюватися за кожний повний рік стажу роботи понад установлений мінімальний трудовий стаж для призначення пенсії (15 років для жінок і 20 років для чоловіків) шляхом збільшення пенсії на 1 % заробітку за рік. Звертайтесь, зробимо!

Телефони: (067)54-54-143, (050)560-03-58; адреса: вул. Курчатова, буд.7, офіс 3, м. Кривий Ріг. Дмитро Чернеш.